Ücretsiz İlan Sitesi

Alışveriş Merkezi

Şirket Tanımı

“Herkesin ücretsiz ilan verebilme hakkı olmalı” düşüncesiyle çıkmış olduğumuz bu yolda, 7 yıllık internet ve e-ticaret tecrübemizi de ortaya koyarak, 1 yıllık çalışmanın sonucunda sizlere www.alisveris-merkezi.com u hazırladık. Hazırladığımız bu platformda alıcılar ile satıcıları kolay bir şekilde buluşturmayı planlıyoruz… www.alisveris-merkezi.com da dileyen herkes ücretsiz olarak üye olabilir, ikinci el ya da sıfır ürünlerini potansiyel alıcılara sunabilir. Sitemizde ilan vermek şu anda olduğu gibi her zaman ücretsiz olmaya devam edecektir. Sadece ilanınızı anasayfada ya da kategori vitrininde göstermek için ve mağaza açmak için ücret ödersiniz. Bu da ürünlerinizin daha çabuk satılmasını ya da kiralanmasını sağlamak içindir… www.alisveris-merkezi.com siz kullanıcılarımızın kolay kullanımı için tasarlanmıştır. Eğer kullanımda zorluk çekiyorsanız iletişim bölümünden bize danışabilir ya da yardım sayfamızdan destek alabilirsiniz. Çok yakında video sayfamız ile sizlere kullanım ile ilgili ipuçları vermeye devam edeceğiz… Türkiye’de ilk defa “Benim için ayır” özelliğini www.alisveris-merkezi.com getirmiştir. Bu özellikle beğendiğiniz bir evi ya da arabayı herkesten önce 20 TL ödeyerek kendiniz için ayırabilirsiniz... www.alisveris-merkezi.com da çok yakında alışveriş kategorisindeki ürünleri kredi kartınızla taksitli olarak satın alabileceksiniz. İsterseniz kendi ürünlerinizin de satışını yapabilirsiniz... www.alisveris-merkezi.com a yeni kategoriler ve farklı özellikler eklenmeye çok yakında devam edilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz… alisveris-merkezi.com

Hizmet Tanımı

Online Alışveriş Merkezi, Açıkarttırma Sitesi

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Online Mağazalar kategorisine ait olan ve İzmir Güzelbahçe lokasyonunda yer alan Alışveriş Merkezi kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Online Mağazalar kategorisine ait olan ve İzmir Güzelbahçe lokasyonunda yer alan Alışveriş Merkezi kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?