Ücretsiz İlan Sitesi

ALFA ÇEVRE VE İŞ GÜV. EKP

417
ALFA ÇEVRE VE İŞ GÜV. EKP. HRD. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ 1145/8 Sk. No:16/A Yenişehir - İZMİR
Şirket Tanımı

İş güvenliğinin önemini en ön planda tutarak güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız..İzmir de iş güvenliği ekipmanları satış ve toptan pazarlama da öncü kadromuz ile sizler ile birlikteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; iş güvenliği bakımından siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. iş güvenliği izmir www.alfaisguvenligi.blogspot.com.tr iş güvenliği izmir, iş güvenliği ekipmanları, iş güvenliği malzemeleri, kisisel koruyucu ekipmanlar, iş güvenliği izmir, baret, çelik burunlu ayakkabı,eldiven, iş güvenliği ekipman dolabı,il yardım setleri,ecza dolabı, iş güvenliği, kilitlenebilir otopark bariyeri, trafik ekipmanları,emniyet kemeri,tulum

Hizmet Tanımı

iş güvenliği, izmir iş güvenliğ, baret, yelek,mont

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İş Güvenliği Ekipmanları kategorisine ait olan ve İzmir Konak lokasyonunda yer alan ALFA ÇEVRE VE İŞ GÜV. EKP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İş Güvenliği Ekipmanları kategorisine ait olan ve İzmir Konak lokasyonunda yer alan ALFA ÇEVRE VE İŞ GÜV. EKP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?