https://firmasec.com.tr/

DETAY TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İletişim
Firma No :
161482
Cep :
Adres :
Cuma Mah. 213 Sok. Efeler, Aydın
Haftaiçi :
08:00 - 20:00
Cumartesi :
08:00 - 20:00
Pazar :
kapalı
Şirket Tanımı

Detay Teknik Servis olarak; uzman, deneyimli kadromuzla 2007''de başladığımız çalışmalarımıza proje ve zaman planını doğru uygulayıp, estetik ve kaliteden ödün vermeksizin size teknolojiyi sunarak güven ve dürüstlük ilkesinde hizmetlerimizi vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize eşsiz bir hizmet sunmak için kaliteli işçilik, üstün bilgi ve uygun fiyatları bir araya getiriyoruz. Sizinle uzun süreli iş yapabilme anlamında titiz ve nazik olmaya özen gösteriyoruz. 
 
Profesyonel kadromuzla Sektördeki tecrübemizi birleştirip Detay Teknik Servis Bilgisayar kurumsal müşterilerine, üretici firmaların çeşitli düzeylerde ki partnerlikler ile çözümler sunmaktayız bu anlamda en iyi çözümü iyi fiyat ve iyi kalite ile müşterilerine sunup hızlı çözümler üretmeyi amaç edinmiştir. İlkemiz müşteri memnuniyeti ile kurulduğundan bu yana bünyemize katılan müşterilerimizi de pörtföyümüzde tutmaktayız.
 
Detay Teknik Servis kuruluş hedefine güven ve kaliteyle hizmet edebilmek için emin adımlarla ilerlemektedir. 

Kalite Politikamız 

Tüm projelerimizi eğitilmiş ve ekip çalışması içindeki personelimiz ile sürdürüp geliştirmek.

Müşteri memnuniyetini arttırmak, müşterinin beklediği kaliteyi, maksimum müşteri memnuniyetini, her türlü esnekliği göstererek ve müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına derhal cevap vererek sağlamak,
Faaliyetlerimizin etkinliğini sürekli geliştirmek ve iyileştirmek.

Hizmet Tanımı

Hizmet Bölgeleri

Aydın Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Cuma Mah. 213 Sok. Efeler, Aydın
Fotoğraflar


Bu firma 35480 kez ziyaret edilmiştir.