Ücretsiz İlan Sitesi

SU YAPI

1059
SU YAPI
Mustafa Kemal Mahallesi, 2128. Sokak, No:6 06530 Çankaya / Ankara
Şirket Tanımı

Su-Yapı Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. 1964 yılında kurulmuş, çok disiplinli, bağımsız bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. Kuruluşundan günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında, çeşitli mühendislik branşlarında, 600'ü aşkın proje üzerinde çalışan Su-Yapı, bu hizmetlerin bir kısmını Türk ve yabancı mühendislik ve müşavirlik firmaları ile müştereken gerçekleştirmiştir. İşverenlerin ihtiyaçlarını, yüksek kalitede, süratle ve en düşük maliyet düzeyinde karşılamayı amaç edinmiş olan Su-Yapı, çalışmalarını 500 kişiye ulaşan, bir çok disiplinden mühendis, mimar, ekonomist, işletmeci, sosyolog, teknisyen ve idari personelden oluşan güçlü ve kalifiye kadrosu ile yürütmektedir. Su-Yapı, hizmetlerini gerçekleştirirken özel uzmanlık ihtiyacının gerekli olduğu durumlarda Akademik kurumların değerli öğretim üyelerinin katkısına başvurmakta ve kendileriyle işbirliği sağlamaktadır. Her geçen gün büyümeye devam eden Su-Yapı, farklı coğrafyalardaki ülke ofisleri ile bölgesinin en güçlü mühendislik ve müşavirlik firmalarından biri olmayı daha da güçlenerek devam ettirmek arzusundadır.

Hizmet Tanımı

YAPI

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan SU YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan SU YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?