Vallaki Arama Motoru

ELEKTROSTATİK FİLTRE BAYİ - Firmasec.com.tr

İletişim
1414
Şemsipaşa Mah. Cengiz Topel Cad. 140/A Gaziosmanpaşa 34250, İstanbul
Şirket Tanımı

2015 yılından beri projeli endüsriyel mutfak alanında faaliyet gösteren DERİN KLİMA baca filtresi sistemleri çevreye ve doğaya faydası bakımından günümüz hayat şartlarında kullanım alanının genişligi tartışılmazdır. Elektrostatik filtre bacası olan bütün işletmelerde kullanımı uygun olup duman ve kokudan kurtulmanın tek yoludur. Biz DERİN KLİMA olarak geliştirmiş olduğumuz elektrostatik filtresini daha da geliştirerek iş yerleri fırınlar restaurantlar kısaca bacası olan tüm işletmelerde kullanıma sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Baca sistemleri fiyatları konusunda uygun fiyatlarımızla siz değerli halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Lokantalarda, restaurantlarda, ekmek fırınlarında, fabrikalarda, balık lokantalarında, kebapçılarda, dönercilerde, apartman bacalarında, havalandırma sistemlerinde elektrostatik baca filtresi, sulu kurum filtresi, sulu kurum ve duman filtresi, elektrostatik kurum filtresi tercih edilmektedir.

Hizmet Tanımı

Baca Sistemleri ve Baca Çeşitleri Alanında Kullanılan Filtre Sistemleri Restaurant ve Lokantalarda Kullanılan Baca Filtre Sistem Montajı Fırınlarda Kullanılan Dumansız Kokusuz Sulu Baca Filtreleri Doğalgaz Baca Sistemleri ve Doğalgaz Bacalarında Kullanılan Filtre Çeşitleri Balık Lokantalarında ve Kebapçılarda Kullanılan Baca Filtre Sistem Fiyatları Havalandırma Sistemleri Havalandırma Baca Sistemleri

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Beyaz Eşya Servisleri kategorisine ait olan ve İstanbul Gaziosmanpaşa lokasyonunda yer alan ELEKTROSTATİK FİLTRE BAYİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Şemsipaşa Mah. Cengiz Topel Cad. 140/A Gaziosmanpaşa 34250, İstanbul

Bu firma 28702 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Vallaki Arama Motoru