Ücretsiz İlan Sitesi

ÇEVİK İNŞAAT

879
Akdeniz Mah. 39716 Sok No:53/C Çevik Vitacourt 2. Etap Mezitli / Mersin
Şirket Tanımı

Çevik İnşaat olarak 1990 yılından bu yana Yusuf ÇEVİK önderliğinde inşaat sektöründe her zaman ileriyi hedefleyen şirketimiz, Mersin'de faaliyetini sürdürmektedir. Çevik İnşaat'in kuruluş amaçları ve organizasyonu vasıtasıyla faaliyette bulunduğu sektörde uygun malzeme ve teknoloji, personel, deneyim ve bilgi birikimini kullanarak müşterilerine ekonomik, süratli ve kaliteli çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaca ulaşmak için, Çevik İnşaat; bilimsel gelişmeler, bilişim teknolojisi ve çağdaş olanakların azami şekilde ve profesyonelce kullanımını temin etmeyi, insan kaynaklarının, donanım ve tüm olanakların verimli ve etkin kullanımını kurumsal özellikler olarak benimsemiştir. Çevik Plaza, müşterilerinin, çalışanlarının ve tüm toplumun yaşam kalitesinin arttırılmasını, kaynakların etkin ve verimli kullanımıyla olası en yüksek faydayı sağlamayı, güvenilir, meslek ahlakına sahip ve çevreyle uyumlu olmayı firma prensipleri olarak benimsemiştir. Tüm fikir, hizmet ve mal üretiminde insan yaşamını, çevreyi ve doğal yaşamı, geleneksel, tarihsel ve kültürel değerleri korumak ve geliştirmek bilinciyle hareket etme gereksinimi kabul etmiştir.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Mersin Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Mersin Mezitli lokasyonunda yer alan ÇEVİK İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Mersin Mezitli lokasyonunda yer alan ÇEVİK İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?