Ücretsiz İlan Sitesi

BETA YAPI

1972
BULGURLU MAH. TURGUT REİS SOK. NO:1 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Şirket Tanımı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız 1986 yılında kuruluştur. Müteahhitlik hizmetleriyle birlikte “Proje ve Danışmanlık” alanında da kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. BETA YAPI olarak üstlendiğimiz bir projenin başarıya ulaşmasının ilk adımının tasarım olduğuna inanmaktayız. Bu amaçla doğru ve uygulanabilir tasarımlarla projemizi hayata geçiriyoruz. Türkiye ve dünyadaki trendleri takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Tüm projelerimizde özgün tasarım ve fonksiyonellikten ödün vermeden, müşterilerimize değer katacak yaşam alanları inşa etmekteyiz. Kentsel estetiğin sağlanmasındaki sorumluluğumuzun bilinci ile sadece kendi inşa ettiğimiz binaların tasarımında değil, yerel mimariye de uygun projelerin geliştirilmesine önem vermekteyiz. Alanında deneyimli ve kendini sürekli geliştiren ekibimizle sektörümüzde önemli projelerde yer almayı hedeflemekteyiz. Misyonumuz Sunduğumuz hizmetler, inşa ettiğimiz eserlerle, doğaya saygılı, güvenilir yaşam alanları üreterek, insanların BETA YAPI’ya olan aidiyet duygusunu artırmaktır. Değerlerimiz "Dürüst," "Çevreye Dost", "Sorumluluk Sahibi", "Paylaşımcı", "Yenilikçi" olmaktır. Vizyonumuz Faaliyet alanlarımızda, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarından biri olmaktır. Kalite Politikamız İş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte kaliteli, güvenilir ve kalıcı eserler üretmektir.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , iç dekorasyon , dış dekorasyon , alçı sıva , boya badana , kartonpiyer , asma tavan ,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan BETA YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan BETA YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?