Ücretsiz İlan Sitesi

BAUTEK İNŞAAT

1983
OSMANGAZİ MAH. YILDIZHAN CAD. YANYOL NO:6 SANCAKTEPE / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Treyler sektörünün öncü kuruluşu TIRSAN bünyesinde 1996 yılında kurulan BAUTEK, inşaat alanında faaliyet gösteriyor. Turizm tesisinden villa tipi konut yapımına, yüzme havuzundan aquapark'a, sosyal tesisten çok katlı bina ve okul yapımına, her türlü lojistik depodan sanayi tesisine kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet sunan BAUTEK; içme suyu, kanalizasyon ve büyük kentlilere ait arıtma tesisi gibi önemli altyapı projelerine de imza atıyor. İnşaat sektörünün farklı alanlarında deneyim kazanan BAUTEK; gelişmiş teknolojik donanım, kaliteli malzeme ve uzmanlaşmış iş gücü sayesinde uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Yurt dışında inşaat taahhüt projelerine devam eden BAUTEK; uluslararası alanda yabancı ortaklı firmalar ile işbirliğini sürdürüyor.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı tadilat , yapı inşaat , iç dekorasyon , dış dekorasyon , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , prefabrik ev , mobilya imalat , duşakabin , sineklik , pvc kapı pencere , çelik kapı , çelik konstrüksiyon ,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Sancaktepe lokasyonunda yer alan BAUTEK İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Sancaktepe lokasyonunda yer alan BAUTEK İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?