Ücretsiz İlan Sitesi

AYVACI YAPI

1997
YENİŞEHİR MAH. EKİN SOK. NO.7 KURTKÖY PENDİK / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Son yıllarda ülkemizde konut sektörü büyük bir gelişim ve değişim göstermektedir. İnsanların konut beklenti ve talepleri, çağın yaşam standardının gereklerine göre şekillenmektedir. Günümüzün insanı güvenliği ön planda olan, sosyal ve spor tesislerine sahip, azami yeşil alan ve göletlere sahip, yeteri kadar kapalı otoparkı olan, ulaşımı kolay ve konforlu yaşam koşullarına haiz sitelerde yaşamak istemektedir. Ayvacı Yapı olarak başlıca vizyonumuz, günümüzün beklenti ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacak, yazlık ev ihtiyacı duymaksızın dört mevsim huzur içinde yaşama imkanı sunan projeleri; kaliteden taviz vermeden maksimum yaşam konforunu en ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmak olacaktır.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Pendik lokasyonunda yer alan AYVACI YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Pendik lokasyonunda yer alan AYVACI YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?